EJKÜ liikmetel on võimalik endale soetada liikmekaart, mille alusel pakuvad ühingu liikmetele soodushindasid mitmed ettevõtted.
Küsige EJKÜ liikmekaardi soetamise võimaluste ja soodushindade kohta infot EJKÜ kontorist.

Soodustusi pakkuvad ettevõtted

Kalev Spa Hotell & Veekeskus - Aia 18, Tallinn
Aura Veekeskus - Turu 10, Tartu
MyFitness - Tallinn, Tartu, Pärnu, Viljandi, Narva
Unique Hotels - Von Stackelberg Hotell Tallinn, Kreutzwald Hotell Tallinn, City Hotell Tallinn, Vihula mõis
Pühajärve Spa & Puhkekeskus - Pühajärve, Valgamaa
Eesti Lennundusmuuseum - Veskiorg, Lange, Haaslava vald, Tartumaa
Viru Original by Sokos Hotels - Viru väljak 4, Tallinn
Hansabuss - www.hansabuss.ee
Hansarent - www.hansarent.ee
Tallinn Viimsi Spa - Randvere tee 11, Tallinn
Grand Rose Spa Hotel - Tallinna 15, Kuressaare, Saaremaa
Lokaal Suudlevad Tudengid, Raekoja plats 10, Tartu
La Dolce Vita - Kompanii 10, Tartu
Juustukuningad - poed Tallinnas, Tartus, Pärnus
Madissoni Grill & Bar - Rävala pst. 3, Tallinn
Hedon Spa & Hotel - Ranna puiestee 1, Pärnu
 
Pakutavate soodustustega tutvumiseks klõpsake palun ettevõtte nimel või kerige lehte edasi.
 

EJKÜ liikmekaardi (edaspidi kaart) kasutamise tingimused

- Kaarti annab välja Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühing (EJKÜ) oma liikmeteks olevate firmade  töötajatele.
- Kaardile on märgitud EJKÜ liikme nimi ja kaarti kasutava isiku nimi.
- EJKÜ liikmekaart on tasuline ning kehtib ainult kaardil märgitud isikule koos isikut tõendava dokumendiga EJKÜ liikmeks olevas firmas töötamise ajal. Kui isik lahkub töölt EJKÜ liikmesettevõttest, tagastab ta EJKÜ liikmekaardi kaardil märgitud ettevõttele või EJKÜ kontorisse.
- EJKÜ liikmete nimekiri on EJKÜ kodulehel.
- Kaardi ettenäitamisel on võimalik saada hinnasoodustust nendelt firmadelt, millega EJKÜ on sõlminud vastavasisulise kokkuleppe. 
- Kaart tuleb esitada teenust pakkuva firma töötajale enne ostu sooritamist. 
- Ostude/teenuste eest tasub kaarti kasutav isik kohapeal või vastavalt kokkuleppele teenust pakkuva firmaga. EJKÜ liikmekaart ei ole maksevahend.
- Kaardi kasutaja kohustub mitte kahjustama teenuseid pakkuvate firmade head nime ja mainet. 
- EJKÜ liikmetele soodushindadega teenuseid pakkuvate firmade nimekirja, pakutavate teenustega ning soodushindade kasutamise tingimustega on võimalik tutvuda EJKÜ kodulehel või EJKÜ büroos.
- Kaardi soetamiseks tuleb EJKÜ liikmeks oleva firma töötajal pöörduda kas oma tööandja või EJKÜ poole.

- EJKÜ kontaktid: Koduleht www.epha.ee; büroo aadress Punane 36, Tallinn; tel. +372 6556 275; mob. 533 01 848

 

EJKÜ liikmekaardi soodustused

 

   Kalev Spa                                                               Kalevi tavalogo

   Aia 18, Tallinn      

  

 

Spordiklubi Kalev Spa ootab  teid sportima ja lõõgastuma. Teie kasutuses on Eesti ainuke igapäevaselt treeningujumiseks kasutuses olev 50m bassein. 50m bassein on populaarne profi- ja harrastusujumiseks. Teil on alati võimalus eelregistreerimisega broneerida omale või meeskonnale personaalne rada, mis mahutab üheaegselt treenima kuni kaksteist inimest. Kalev Spa 50m bassein on kuni 4,5m sügav ning tänu sellele on see ainukesi basseine Eestis, kus on võimalik harrastada veepalli.

Lisaks on võimalus treenida 25m ujumisbasseinis või vesiaeroobikabasseinis. Lõõgastust pakuvad Otto bassein, laste fantaasiabassein, suur mullivann, 2 pärlivanni, Soome- ja aurusaunad ning 3 liutoru.

Kalev Spa teisel korrusel asub Spordiklubi, kus on kaasaegse varustusega, avar ning kauni vaatega Tallinna kesklinna pargile jõusaal. Kalev Spa jõusaalis hoolitsevad spordihuviliste eest Eesti professionaalseimad jõusaalitreenerid. Aeroobikasaal pakub treeningvõimalusi pilatesest -zumbani. Rühmatreeningutest leiab igaüks midagi – on nii tõhusaid lihastreeninguid nagu BodyPump ja Gymstick, intensiivseid ja liikuvaid tunde, nagu  Bosu ja Fatburner, aga ka rahulikke keha ja meele tunde nagu Pilates ja BodyBalance. Erinevaid aeroobika, vesiaeroobika ja süvaveeaeroobika treeningud juhendavad ca 18 treenerit, kes on oma ala parimad.

Parkimise info: http://kalevspa.ee/veekeskus/veekeskuse-uldinfo/parkimine/

Merekeskuse taga olev parkla, mis on 5 min jalutuskaugusel Kalev Spast, mille hind on 2€/ 24h.

Soodushindade kohta küsige infot EJKÜ kontorist.


   Aura Veekeskus                                                     AURAlogo 21

   Turu 10, Tartu                         

 

Moodsas ujulakompleksis on rahvusvahelistele nõuetele vastav bassein, mõõtmetega 25x50 m. Sügavus basseini madalamas otsas on 1,2 m ja sügavamas 1,8 m. Varajastest hommikutundidest alates on võimalik harrastada hommikuujumist. Soovijaile koostatakse individuaalprogramm. Külastajate käsutuses on saun ja riidehoius lukustatavad riidekapid.

Veepargis on 55 ja 38 meetri pikkused liutorud, saab kätt harjutada korvpallis ning jõudu proovida veekahuri all. Põnevust loovad ka veekardinad, mille taga on koopad istepinkide ja veemassaažiga, purskkaev, langev veejuga, mullivannid ja vastuvoolu ujumise võimalus. Palju võimalusi lustimiseks on ka lastele. Veeparki kuuluvad veel saun, kohvik, riietehoid lukustatavate riidekappidega ning suveperioodil päikeseterrass. Veepargi külastajad saavad kasutada ka ujulat.

Terviseklubi külastaja käsutuses on mullivannid, auru-, aroomi- ja leilisaunad ning kneipp. Soovijad saavad nautida kaunist  Emajõe-vaadet köetaval lamamistoolil või soojendada end värviküllases sanaariumis. Terviseklubi teenus sisaldab  ka ujula ja veepargi külastust. Pileti hinna sees on käterätiku kasutamine. Riietusruumid on lukustatavate riidekappidega. 

Võimalik on kasutada ka Terviseklubi saunu (E-N 10.00 – 22.00). Saunaklubi pilet ei sisalda ujula ja veepargi külastust.

EJKÜ liikmekaardi omanikud saavad Aura Veekeskuse teenuseid kasutada soodushindadega järgmise hinnakirja alusel:

* soodustus -10% ujula pääsmest (hommikuujumine) E-R 06.30 – 15.00 (tavahind 4€, lapsed, õpilased, üliõpilased, ISIC, ITIC, pensionärid, puuetega inimesed 3€))

* soodustus -10% Saunaklubi pääsmest  E-N 10.00 - 22.00 (tavahind 6,5€)

Soodustus kehtib ainult liikmekaardi ettenäitamisel enne ostu sooritamist ning seda rakendatakse hetkel kehtivast hinnakirjast.  

 

   Reval Sport Spordiklubi & Veekeskus                    Reval sport logo

   Aia 20, Tallinn 

   

 

Reval-Sport spordiklubi pakub mitmekesiseid võimalusi sportimiseks ja lõõgastumiseks. 

Paketid sisaldavad:

- aeroobika (bodypump, bodycombat, bodyjam, bodybalance, latino, step fatburn, jooga, streching, pilates, pilates performer, zumba, powerbody, revaljump jne); shaping; jõusaal; kardiosaal; spinning (fatburn, up-down, freestyle); võitluskunstid (K1); squash; striding; postitants; vesiaeroobika; piiramatu veekeskuse külastus

Peale mõnusat treeningut on võimalik lõõgastuda erinevates saunades. Meestel on valida kolme sauna vahel:infrapuna,- ja soome saun. Naistel kolme sauna vahel: troopika-,infrapunase ja soome sauna vahel.

Treeningu ajaks on kehtiva paketiga parkimine klubi sisehoovis TASUTA!

Broneeri end treeningule juba täna 6412068

GARANTEERIME TEIE AASTATELE ELU!

EJKÜ liikmekaardi omanikud saavad Reval-Sport spordiklubis kasutada soodushindadega järgmise hinnakirja alusel:

* 30 päevane limiteerimata kuukaart (aastase lepinguga) 43 eurot (tavahind 45 eurot) 
* 30 päevane limiteerimata kuukaart 49 eurot (tavahind 56 eurot) 
* 30 päevane hommik limiteerimata kuukaart 38 eurot (E-R kuni 15.00-ni, L,P terve päev) 

Kuukaart annab võimaluse külastada klubi treeninguid limiteerimata arv kordi.

 

 
Tallinn, Tartu, Pärnu, Viljandi, Narva
 
Üheksa spordiklubi üle Eesti: MyFitness Rocca al Mare, MyFitness Kristiine, MyFitness Viru, MyFitness Lasnamäe, MyFitness Solaris, MyFitness Tartu Lõunakeskus, MyFitness Tartu Kesklinn, MyFitness Narva Fama, MyFitness Pärnu ja MyFitness Viljandi. 

 

EJKÜ liikmetele mõeldud soodushindade kohta küsige infot  EJKÜ kontorist.

 

   Unique Hotels                                                      uh logo

   Von Stackelberg Hotell Tallinn, Toompuiestee 23, Tallinn
   Kreutzwald Hotell Tallinn, Endla 23, Tallinn 
   City Hotell Tallinn, Paldiski mnt 3, Tallinn
                                    Vihula Mõis ja Spa, Vihula, Lääne-Virumaa 
 

Unique Hotels esindab mugavuse, seikluse, julge disaini ja taskukohaste hindade suurepärast kooslust. Kõik meie hotellid asuvad Tallinna südalinnas, kiviviske kaugusel linna peamistest vaatamisväärsustest. Kui soovite hetkeks aja maha võtta ja nautida rahulikumat elurütmi, siis avasime hiljuti Baltimaade esimese maaklubi tüüpi keskuse, mille juurde kuulub ka spaa. Rikkaliku ajaloopärandiga, üle 500 aasta vanuse hiljuti renoveeritud Vihula mõisa maaklubi & spaa näol on tegemist meie kõige uuema projektiga. Mõisakompleks asub kõigest 90 km kaugusel Tallinnast Eesti põhjarannikul looduskaunis Lahemaa rahvuspargis ning pakub suurepärast võimalust veeta romantiline nädalalõpp linnakärast eemal või tunda rõõmu aktiivsest puhkusest pereringis.

EJKÜ liikmekaardi omanikud saavad kõigis Unique Hotels hotellides ja spaades  teenuseid kasutada soodushindadega järgmise hinnakirja alusel:

* MAJUTUS: võimalusel upgrade järgmise kategooria tuppa
* SPAA: 5% soodustust spa teenustelt
* RESTORAN: 5% soodustust hotelli restoranide a la carte menüüst

Kõigi soodustuste saamiseks on vajalik kaardi olemasolust ette teavitada. Soodustus ei kehti koos kuu eripakkumiste ja teiste sooduskampaaniatega.


 

   Efficient Accounting OÜ raamatupidamisteenused     Untitled
   Ahtri 12, VI korrus, Tallinn

Vali riskivaba raamatupidamine!   Efficient Accounting OÜ on raamatupidamisbüroo, mis pakub klientidele turvalist lahendust raamatupidamises. Meie raamatupidamise tarkvara on uuem lahendus HasaWorld´lt Standard Books  7.1 versioon. Mis töötab üle interneti. Meil on üle 8 aasta kogemusi, paindlik ja piiramatu tööaeg, lojaalne, abivalmis ja konfidentsiaalne suhtumine. Võite kindlad olla, et leiate oma ärile kõige õigema ja kiireima lahenduse äri edendamiseks. Pakume oma klientidele maksukindlustust.

EJKÜ liikmekaardi omanikud saavad Efficient Accounting OÜ teenuseid kasutada soodushindadega järgmise hinnakirja alusel:
*Uutele klientidele tasub meie ettevõte Teie eest kuni 100€ aastas maksukindlustusfondi.
*Esimene kuu on uuele kliendile 50% raamatupidamisteenus kehtivast hinnakirjast soodsam.
*EJKÜ liikmekaardi lisasoodustus järgmistel kuudel 10% hinna alandust kehtivast hinnakirjast

Pakume järgnevaid teenuseid:
* raamatupidamisteenus
* finants- ja raamatupidamisalased konsultatsioonid
* majandusaastaaruannete koostamine
* maksukonsultatsioon
* äriregistrikanded
* juriidiline nõustamine
* maksukindlustus
Loe lisa ja küsi pakkumist: www.eaccounting.ee
Võta meiega ühendust: telefon: 53307619 või e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

   OÜ Pilt Taskus                                                      retrofoto2

   Nikolai 27, Pärnu
   Pärnu Linna Kunstnike Maja
   Retrofoto salong 
   
Meie juurest lahkute, pilt taskus!
 
Erinevad kujundustööd ja fototeenused nii salongis, kui väljas. 
EJKÜ liikmekaardi omanikud saavad Retrofoto salongi teenuseid kasutada 10% soodsamalt kehtivast hinnakirjast
Kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tel 53456739
https://www.facebook.com/pages/Retrofoto-salong/177051809084532?fref=ts
Salongi koduleht on valmimisel. 

 

   AS Veikandveikand logo
   E-poe aadress: www.saksavorst.ee

   

AS Veikand tegeleb materjalide, lisaainete ja seadmete müügiga Eesti toiduainetööstustele aastast 1992. Peamisteks müügiartikliteks on naturaalsooled, vorstikestad,      termokahanevad- ja vaakumkotid, maitseained, tärklised, juuretised, stabilisaatorid, maitse-ja lõhnaained ning toiduainete tööstuse seadmed ja tehnoloogilised lahendused. Alates sellest aastast on meil ka E-pood, kus on tooted toidust huvitunud kodutarbijatele ja harrastajatele.

AS Veikand pakub Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu liikmetele 5% allahindlust ostukorvile.
Kupongi kood: ejkü14
Kupongi saab sisestada ostukorvis.

Meeldivat ostlemist!

 

   Pühajärve Spa & Puhkekeskus    Phajrve logo
   Pühajärve, Valgamaa

 

 

Pühajärve Spa ja Puhkekeskus asub Eesti kauneima järve ääres ning pakub oma auväärt külastajaile kõigi mugavustega majutust, spaahoolitsusi, suurepärast toitu ja aktiivseid tegevusi.

EJKÜ liikmekaardi omanikele pakume soodustust -10% järgnevatelt teenustelt: majutus, protseduurid, ujula, pubi, bowling.

 

lennundusmuuseum  Eesti Lennundusmuuseum
  Veskiorg, Lange
  Haaslava vald, Tartumaa
                                58°17'16.5'', 26°45'51.01''

Lennundsmuuseumi peahoone kolmel korrusel umbes 450 m2-l ekspositsioonipinnal saab näha ligi neljasadat lennundusajaloo seisukohalt olulist kõrgkvaliteedilist lennukimudelit.

Välisväljakul paiknevad Poola Õhuväelt saadud helikopter Mi-2, Eesti Piirivalve Lennusalgalt saadud helikopter Mi-8 ja Eesti Lennuakadeemialt saadud Schweizer 300, õppe-treening-reaktiivlennukid Aero L-29 Delfin ja Ukraina Õhujõududelt saadud L-39, Eesti Kaitseliidult saadud propellerlennuk "Wilga"-35, Poola Õhuväelt saadud õppe-treeninglennuk TS-11 "Iskra",hävitus-ründelennuk Su-22M4 ja hävituslennuk MiG-21, Rootsi Õhuväe Muuseumilt saadud hävituslennukid JA Viggen 37 ja Saab Draken 35 ning hävitus-ründelennuk Saab Lansen 32, Šveitsi Õhuväelt saadud hävitus-luurelennuk Mirage IIIRS, Ukraina Õhujõududelt saadud hävitaja MiG-23MLD, pommituslennuk Su-24, Itaalia Õhuvägedelt saadud hävituslennuk F-104 Starfighter, Soome Õhujõududelt saadud treeninglennuk Hawk HW-236, AS-lt Tallinna Lennujaam saadud reisilennuk Tu-134A ja Lätist ostetud reisilennuk An-2P ja hävitus-ründelennuk Jak-2PP.

Eesti Lennundusmuuseum pakub EJKÜ liikmekaardi omanikule sooduspiletit: täispileti hinna 7 EUR asemel hinda 5 EUR.

 

VIRU Original by Sokos Hotels
Viru väljak 4, Tallinn

Valuutabaar     aurinkologo   pub    Merineitsi

Kes pole käinud legendaarses Viru hotellis, pole kogu Tallinna näinud.

Eesti esimene pilvelõhkuja ja oluline maamärk pakub hingematvaid vaateid Tallinna lahele ning UNESCO kaitse all olevale Tallinna keskaegsele vanalinnale. Hotell pakub laia valikut erinevaid toatüüpe, restorane, meelelahutus- ja puhketeenuseid ning TripAdvisori tungival soovitusel „kohustuslikku" KGB muuseumit – kõike seda ühe katuse all. Original Sokos Hotel Virul on otseühendus ostuparadiisi Viru Keskusega ning läheduses asuvad kõik linna populaarseimad teatrid ja kultuurikeskused.
Tere tulemast!

EJKÜ liikmekaart annab 10% soodustust menüüst restoranides Amarillo ja Merineitsi, Pubis, baarides Lobbybar ja Valuutabaar. Merineitsi allahindus ei puuduta kabaree ja teemaõhtute pileteid.

 

 Hansabuss  Hansabuss
   Hansabuss AS, Algi 38, Tallinn

 

Euroopa tasemel teenus ootab kliente sõltumata vajamineva bussi suurusest ja rahakoti paksusest. Hansabussi bussipargis on pakkuda busse suuruses 8-59 kohta.

Hansabussi teenustevaliku alla kuuluvad tellimusveod, esindussõidud, turismireisid, juhiga autorent, regulaarveod, eriürituste transport, transfeerid, autorent, liiniveod, ürituste logistika ning reklaampindade müük bussidesse. Võimalik on kasutada ka laias valikus lisateenuseid: Näiteks marsruudi koostamine, konverents bussis, hotelli- ja laevapiletite broneeringud, reisisaatja, giiditeenused, karaoke, filmid, muusika, joogid ja suupisted bussides jne.

Business Class - Tunnete end kogu sõidu vältel sama hästi nagu kõige kaasaegsemas kontoris. Professionaalsed bussijuhid ning reisisaatjad. See on tõeline äriklass!
First Class – Klass, mille märksõnadeks on täiuslikkus, mugavus ja meeldivad üllatused.
Classic Class – Parima hinna ja kvaliteedi suhe, mida Eesti bussiturg pakub. Classic tähendab turvalist ja muretut reisi mugavate bussidega.
Basic Class – Lihtsamad bussid ja soodne hind, aga alati kindel kvaliteet.

EJKÜ liikmesettevõttelele pakub Hansabuss 10% soodustust. Soodustuse saamiseks kirjutage palun märksõna „EJKÜ“ maili pealkirja ja/või sissejuhatusse. Telefoni teel firmaga suheldes andke klienditeenindajale kohe kõne alguses teada, et olete EJKÜ liige.

Tellimine +372 627 9080, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hansabuss Latvia SIA Lätis - Biekensalas iela 5, Riga, +371 6762 7571, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..


Hansarent  Hansarent
  Hansarent OÜ Tallinnas - Mustamäe tee 54
  Hansarent OÜ Tallinnas – Paadi 5a
  Hansarent OÜ Tartus – Ringtee 31 (Tähe Amserv)
 

Hansarendi eesmärgiks on pakkuda Teile parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning sõbralikku ja paindlikku autorendi teenust. Meie ligi 140. rendiautost koosnevast autopargist leiame just Teile sobiva sõiduki, pakkudes ka erinevaid lisateenuseid- ja tooteid ning 24/7 kliendituge üle terve Euroopa.

Lühirent – periood 1-30 päeva. Pakume Teile sobiva lahenduse, kattes Teie rendivajadused nii Eestis kui Euroopas.
Pikk autorent – periood 1-12 kuud. Kui vajate sõidukit veidi pikemaks ajaks kui üks kuu, siis see teenus on Teile. Õige valik projektipõhistel töödel. Aitame Teil leida Teie vajadustele sobiva lahenduse, tagame kiire ja tasemel teeninduse.
Asendusauto – Juhtus avarii ! Kas teadsid et Sul on Asendusauto? Suurimad kindlustusseltsid pakuvad sõiduki avariiremondi ajaks asendusautot. Kokkuleppel kindlustusandjaga on võimalik saada ajaks, kui Teie oma sõiduk on kahju tagajärjel remondis, kasutada asendusautot.
Täisteenusliising – liising perioodiks 1-5 aastat. Soovid anda sõidukitega seotud tegevused meie hoolde ning lasta oma ettevõtte töötajatel tegeleda oma põhitööga? Kindel ja fikseeritud kuumakse, sisaldades kõiki Sinu poolt valitud teenuseid. Igakuine kulu eelarves mitte kohustus bilansis. Vali sõiduk(id) või eelarve, ülejäänuga abistame juba meie!
Autopargi haldus – Hansarendi meeskond abistab Teid autopargi haldusteenusega nii juba varem finantseeritud või väljaostetud pargi korral kui ka olulise etapi algfaasist alates, valides koos just Teie ettevõttele sobiva autopargi.

Soodustused EJKÜ liikmekaardi omanikele:
* -10% lühirendi ja pika rendi rendipäeva hinnast
* täisteenusliisingu lepingu sõlmimisel lepingutasu 65EUR (tavahind 100 EUR)

Soodustuste saamiseks palume Teil oma rendisoovid saata This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või helistada +372 53 044 055 ja öelda soodustuse kood „EJKÜ“.

 

Viimsi Spa logo1  Tallinn Viimsi Spa
  Randvere tee 11, Viimsi, Harju maakond
 
Tallinn Viimsi SPA luksuslikust vee- ja saunakeskusest leiad erinevate temperatuuridega basseinide ja mullivannide ning auru- ja leilisaunade kõrval ka põneva alpikivi-, mõnusa puukütte- ning kadakasauna. Kosutada saad end ka mitmete vahvate veealuste jugamassaažidega. Väikestele külastajatele on uues keskuses bassein suplemiseks ning eraldi bassein beebide ujutamiseks! Mõnusat puhkust rikastavad puhkenurgad soojade lamamistoolidega ning spaa-baar, kus saad nautida kergeid ja tervislikke hõrgutisi ning värskendavaid jooke. Saunade ja basseinide vahetus läheduses asuvad ka stiilsed hoolitsusteruumid, kust leiad suurepärase võimaluse lasta hellitada oma keha, nautides erinevaid massaaže ning kehahoolitsusi.

Saunakeskuses toimuvad põnevad saunarituaalid, mis kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argipäevast. Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soola-aurusaunas. Leilisauna rituaalid toimuvad puuküttega köetavas leilisaunas. SPA saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks!
 
Tallinn Viimsi SPA- s on 612 ruutmeetrisel pinnal professionaalsete seadmetega varustatud jõusaal. Jõusaali võimalused http://www.spatallinn.ee/jousaal/
 
Viimsi SPA pakub ka erinevaid rühmatreeninguid nii meestele kui naistele. Sellel hooajal pakub spordiklubi rühmatreeningute fännidele üle 60 treeningu nädalas, mis toimuvad kolmes erinevas saalis ja basseinis. Uudisena tasuks kindlasti proovida TRX rühmatreeningut ja Myride+ siserattatreeningut. Treeningplaaniga saad lähemalt tutvuda tutvuda http://www.spatallinn.ee/ruhmatreeningud/

EJKÜ liikmekaardi omanikele pakutud soodushinnad:
Vabaajakeskuse KOMPLEKSPÄÄSE E-R 9 EUR - kehtib 2,5 tundi ja sisaldab jõusaali ja ujula kasutust, rühmatreeningu külastust ning spaa- ja saunakeskuse kasutust. Rühmatreeningus osalemine palutakse ette broneerida.
• 50% soodustus klubiliikme/kaardi ostmisel, millega hiljem kaasneb kuni 35% soodsamad teenused ja tooted. Tavahind 35 EUR, soodushind EJKÜ liikmele 17,5 EUR.
 

 

Grand Rose Spa logo   Grand Rose Spa Hotel
   Tallinna 15, Kuressaare, Saaremaa

 

2013. a talvel täielikult uuendatud spaa- ja saunakeskus Rosaarium on kujundatud ja sisustatud luksuslikus ja eksootilises võtmes. Uudse lähenemisega spaa moodustab ühtse terviku, kus basseinid, saunad, hoolitsusteks mõeldud toad ja lobby-baar asuvad üksteise vahetus läheduses. Saaremaa spaade suurima saunade arvuga saunakeskuses on külastajate päralt tervelt 7 erinevat sauna: kuum leilisaun „Red Hot“, kasesaun, aroomisaun sanaarium, kadakasaun, aurusaun, soola-aurusaun ja välisaun terrassil

Spaa- ja saunakeskuses toimuvad ka põnevad saunarituaalid, mis kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui ka meelele, viies mõtted argipäeva tegemistest eemale. Lase lõõgastava saunaretke jooksul ennast erinevatel protseduuridel hellitada ning luba kehal ja vaimul kogeda midagi suurepärast, taastades samal ajal ka oma energiaallikaid!

Kui kõht tühjaks minema peaks, on keskuses mõnus lobby-baar, kus saad nautida värkendavaid kokteile ja kergeid suupisteid. Maist oktoobrini on avatud ka väliköögiga hubane suveterrass, kus pakutakse erinevaid grilltoite ja palju muud maitsvat. Spaa- ja saunakeskus asub hotelli 0-korrusel ja on avatud iga päev 8.00 kuni 22.00.

EJKÜ liikmekaardi omanikele pakutud soodushinnad:
Grand Rose SPA Hotellis ühekordne saunakeskuse pääse E-N vahemikus 08:00-22:00 5 EUR ning R-P vahemikus 08:00-22:00 10 EUR. 
Pileti hinnas sisaldub üks käterätik ning saunakeskuses viibimise aeg ei ole piiratud.
 
 
Suudlevad Tudengid logo mustvalge     Suudlevad Tudengid
     Raekoja plats 10, Tartu
     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
                                                
 
Lokaal Suudlevad Tudengid on Tartu Raekoja platsis asuv toitlusasutus. Tegemist on läbi kolme korruse paikneva, mitmest erinevast saalist koosneva komplekslahendusega, kus mõnusa äraolemise peaks leidma igaüks.
 

- Esimese korruse demokraatliku atmosfääriga kõrtsituba sobib hästi nii kiireks kohvipausiks, lõunasöögiks kui õhtuseks õllenautimiseks.
- Sigarituba on lisaväärtus neile külastajatele, kes sigarist lugu peavad.
- Teisel korrusel paiknev lounge on mõnus kohtumispaik kokteili- ja veininautijatele või õhtusöögiks sõprade ja pere ringis.
- Viskituba on mõeldud neile, kes on jõudnud arusaamisele, et viskil ja viskil on vahe. Muuhulgas on see ka Eesti Viskiklubi mitteametlik peakorter. Viskituba on väga populaarne sünnipäeva-, jõulu- ja firmapidude tähistamise kohana. Samuti viiakse selles ruumis tihipeale läbi seminare ning koolitusi. Sünnipäevadeks või koolitusteks ruumi vajades võtke palun ühendust aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ning mainige kindlasti ka oma liikmelisust.
- Maja III korrusel asuv Zaal on samuti tuntud tähtpäevade tähistamise kohana ning populaarne koolituskeskus. Suve perioodil opereerib Lokaal Suudlevad Tudengid Raekoja platsil suurima välikohvikuga Tartus.

EJKÜ liikmekaardi omanikele pakub Lokaal Suudlevad Tudengid kogu menüüst ja joogikaardilt, samuti päevapakkumistelt püsivalt 10% soodustust.
Palun esitage EJKÜ liikmekaart enne tellimist / ostu sooritamist.
 
 
    Ristorante Italiano
    Kompanii 10, Tartu
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
La Dolce Vita on Itaalia restoran, mis on olnud avatud juba kümme aastat. Omanikeks on itaallased, kes pakuvad tõelist itaalia toitu.
Restoran, kus on mõnus nautida nii lõuna- kui õhtusööki, asub Tartu vanalinnas Kompanii ja Gildi tänava nurgal. Pizza valmistatakse elava tulega ahjus, mis on ainuke Tartus. Loomulikult on võimalik nautida ka suurepäraseid pastaroogi. Mõned pastad tulevad otse Itaaliast, mõned valmistatakse kohapeal. 
 
Restoranis pakutakse ehtsaid Itaalia lihatooteid, nagu Parma sink ja salaamid. Toitude valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid koostisosi nagu näiteks mozzarella, parmesani juust, tomatid ja oliiviõli. Lisaks pastadele ja pitsadele pakutakse mitmeid eelroogi, salateid ja magustoite. Toidu kõrvale pakutakse nautimiseks tassikest Illy kohvi või klaasi veini.
Suvekuudel on avatud mõnus väliterrass ilusa pargi ees kus saab aega veeta Itaalia jäätist süües.
 
EJKÜ liikmekaardi omanikele pakub restoran La Dolce Vita soodustust 5% kogu menüüst ja joogikaardilt.
Palun esitage liikmekaart enne ostu sooritamist.
  
 
    Juustukuningad  Juustukuningad-logo-round
    TALLINN, ROTERMANNI AATRIUM Rotermanni 5, Tallinn
    TALLINN, SOLARIS Estonia pst 9, 0-korrus, Tallinn 
    TALLINN, LASNAMÄE CENTRUM Mustakivi 13, Tallinn 
    TALLINN, NÕMME TURG  Turu plats 8, Tallinn 
    PÄRNU, PORT ARTUR 1 Hommiku 2, Pärnu 
                                PÄRNU, KAUBAMAJAKAS Papiniidu 8/10, Pärnu UUS!
                                TARTU, KESKLINNA KESKUS Küüni 7, Tartu (end Kaubahall)
                                TARTU, LÕUNAKESKUS Ringtee 75, Tartu UUS!
 
7 põhjust, miks tunned end Juustukuningates kuninglikult:
1. LAI JUUSTUVALIK - valikus 70 sorti, lõikame tüki värskelt suurest kerast
2. MAITSE, SIIS OTSUSTA - pakume kõiki juustusid maitsta!
3. SUUREPÄRANE TEENINDUS - personaalne ja sõbralik teenindus
4. JUUSTUTARKUSED - aitame juustu valida ja anname häid nõuandeid 
5. KÕIK ÜHEST KOHAST - lisaks juustule ka sobivad kastmed, snäkid, tarvikud
6. KINGITUSEKS JA PEOLAUALE - kinkekorvid, kinkekaardid, juustuvaagnad
7. VÄGA SÕBRALIKUD HINNAD - juustukilo alates 7.50 EUR/kilo
 
Juustukuningates on parimad Hollandi juustud ning Itaalia, Prantsusmaa, Hispaania, Norra ja Šveitsi juustud. Lisaks on meie valikus palju muud, mis juustudega kokku sobib - juustukastmed ja -moosid, majoneesid, pähklid ja snäkid, kuivatatud puuviljad, veinid ja põnev õllevalik (alkohol on saadaval vaid meie Tartu, Pärnu ja Rotermanni poes, turgudel alkoholi müüa ei lubata). Ka pakume head valikut juustuaksessuaare - juustunugasid, -riive ja -fondüüsid, mis sobivad hästi nii kodus kasutamiseks kui ka kingituseks.
Kui on puudu kingiideedest või vaja peolauda katta, saab ka sellega abi! 
Juustukuningates on põhjust end kuninglikult tunda!
 
EJKÜ liikmekaardi omanikele pakuvad kõik Juustukuningate poed 10% soodusust juustude, kastmete ja snäkkide ostmisel. Ostmisel saate soodustust ka salasõna „EJKÜ“ ütlemisel. Soodustus ei kehti kinkepakkide/kaartide, juustuvaagnate, alkoholi ja juustutarvikute ostmisel. Palun esitage liikmekaart või öelge salasõna enne ostu sooritamist. 
 
 
    Madissoni Grill & Bar    Madisson grill ja baar-väike   TLLRadisson dest väike
    Radisson Blu Sky Hotel, 
    Rävala Puiestee 3, Tallinn
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Madissoni Grill & Baar on parim paik kohtumiseks sõprade või äripartneritega, olgu siis hommikul, lõunal või õhtul. Esmaspäevast reedeni pakume hommikuti maitsvat hommikusööki ja spetsiaalseid ärilõunaid serveerime 11.00 – 15.00. Lisaks valmistame avatud grillil roogasid unikaalsete retseptide järgi ning maiustusteks imemaitsvaid trühvleid. Teisel korrusel asuv hubase interjööriga baar on sobilik paik privaatseteks üritusteks.
 
Madissoni Grill & Baar pakub EJKÜ liikmetele liikmekaardi ette näitamisel 10% soodustust toitudelt ja jookidelt v.a. tubakatoodetelt. Tule proovima ja võta kolleegid kaasa!
 
 
   Hedon Spa & Hotel       
   Ranna Puiestee 1,Pärnu  
 
Luksluslik spaa, 4* tasemel ööbimisvõimalus ja päikeseloojang suvepealinna rannajoonel – see on nauditav aastaringselt. See on tempel, kus väärtustatakse aega ja päike paistab aastaringselt.

Hedon spaa asub Pärnu rannas, ajaloolises Pärnu Mudaravila hoones. Lisaks 72-le hotellitoale on Hedon spaas restoran Raimond ja ruumid seminaride korraldamiseks. Ajaloolises mudaravila hoones asub Qvalitas Arstikeskus, spaa supelusala, privaatsem vaikne spaa ja 12 spaa hoolitsuste ruumi, kus pakutakse külalistele eksootilisi massaažirituaale ning näo- ja kehahoolitsusi.

EJKÜ liikmekaardi ettenäitamisel kehtivad soodustused Hedon Spaas:
-  -10% restoran Raimond’i a’la carte menüüst
-  -10% Vaikse spaa külastuselt
- Tasuta virtuaalse Hedon Spa kliendikaardi vormistamine tavahind 10 EUR.
 
Hedon Spa püsikliendi programm annab erinevaid soodustusi majutusele, toitlustusele ja samuti kuu põhiseid eripakkumisi spaa keskuses. Kaardi saab soovi korral vormistada ka plastikkaardina, aga programm toimib ka nime / Id kaardi alusel. 
 
Vaikse spaa külastuse palume kindlasti ette broneerida aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ja kindlasti ära märkida ka Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu liikmekaardi olemasolu.