2019 EHPCongress Nantes Header
 

Koolitus "Soojussõlmede reguleerimine ja maja küttesüsteemi tasakaalustamine" oli suunatud korteriühistute liikmetele, majaomanikele, haldusfirmade esindajatele, kes reguleerivad elumajade soojussõlmi.

Alanud kütteperioodil on paljud korteriühistud probleemi ees, kuidas tagada hoone küttesüsteemi töö nii, et kõik korterid oleks ühtlaselt soojad ning küttekulud võimalikult madalad. Hoone soojuse tarbimine sõltub sellest, millist siseruumide temperatuuri eelistatakse, kui hea on hoone soojapidavus, kui hästi on reguleeritud hoone küttesüsteem, milline on välistemperatuur. Hoone, mille küttesüsteem on tasakaalustatud ning soojussõlmed asjakohaselt reguleeritud, tarbib vähem sooja.

Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühing koostöös Keskkonnainvesteeringute Keskusega ja Eesti Korteriühistute Liiduga korraldas ajavahemikul 12.11.2014 - 09.12.2014 kaugkütet tarbivate hoonete soojussõlmede reguleerimise koolitused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides ja Rakveres. Koolituse sihtgrupiks olid hoonete soojussõlmede korrashoiu eest vastutajad (soojustehnikud, korteriühistute juhid jt.) 

 

EKÜL logo

KIK logo

Täname kõiki koolitusel osalenuid.
12.november, Tallinn - koolituse pildid leiate GALERIIST.
19.november, Pärnu - koolituse pildid leiate GALERIIST.
26.november, Paide - koolituse pildid leiate GALERIIST.
02.detsember, Tartu - koolituse pildid leiate GALERIIST.
09.detsember, Rakvere - koolituse pildid leiate GALERIIST. 
 
Ettekanded
 
Lektor: Toomas Laur (Efipa AS)
 
Lektor: Toomas Rähmonen (Termopilt OÜ)
 

Lisainformatsioon

Aime Allikmets: tel. 6556 275, e-post This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Õnne-Ly Reidla: mob. 533 01 848